Idealny prezent na Walentynki

Zbliżają się Walentynki. Czy – jak wiele kobiet – ciągle jeszcze nie masz pomysłu, czym obdarować ukochanego w tym roku?

Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi.

Bielizna jako prezent

Dość często wybieranym – przez obie płcie – prezentem walentynkowym jest bielizna. Panowie kupują paniom haleczki, figi i biustonosze, panie panom – bokserki męskie i slipki. Tego rodzaju prezent może sprawić dużo radości, jednak najlepiej sprawdzi się w przypadku par z dłuższym stażem. Jeśli ze swoim partnerem spotykasz się dopiero od niedawna, może on uznać bieliźniany prezent za nieco zbyt odważny. Dobrym pomysłem na prezent dla partnera będzie jakiś typowo „męski” gadżet, najlepiej w eleganckiej wersji „z wyższej półki”. Scyzoryk, piersiówka, zapalniczka benzynowa, papierośnica – konkretny wybór zależy już od upodobań i stylu życia twojego mężczyzny. Akcesoria do palenia same w sobie stanowią świetny upominek. Jeśli twój partner jest palaczem, oprócz wspomnianej zapalniczki czy papierośnicy, możesz sprawić mu zestaw do czyszczenia fajki, gilotynkę do cygar czy elegancką, artystycznie wykonaną popielniczkę.

Odpowiedni prezent

Idealny prezent na WalentynkiPrezentem bezpiecznym, który zawsze się sprawdzi, będzie płyta ulubionego zespołu, ulubiony film, czy książka autora, którego twój partner ceni. Niech cię tylko nie podkusi kupować mu składanek typu „Greatest love songs” czy romantycznych komedii na DVD (o ile oczywiście nie jest sam z siebie ich fanem)! Taka próba odwołania się do romantycznej strony jego natury z pewnością nie zda egzaminu. Ciekawym pomysłem, robiącym ostatnio karierę w internecie, są tak zwane „kupony miłości” – książeczki z jednorazowymi „talonami” na drobne przyjemności, które będziesz sprawiać swojemu mężczyźnie za każdym razem, gdy okaże ci taki talon. Kupony te można wydrukować na domowej drukarce, posiłkując się pobranymi z sieci wzorami, będą więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które z jakichś powodów zmuszone są ograniczać wydatki. Z powyższymi poradami wybór idealnego prezentu walentynkowego może okazać się łatwiejszy. Pamiętajmy też o tym, że każdy prezent cieszy, jeśli wręczany jest z miłością!

Podobne artykuły: