Nike – z miłości do sportu

Nike to firma, którą doskonale zna każdy miłośnik sportowych ubrań. A Ci, którzy śledzą markę i jej ofertę wiedzą doskonale, że jest ona wciąż poszerzana i uzupełniana o nowe modele ubrań, które wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym potrzebom klientów. Wśród najbardziej popularnych linii sportowych Nike znajdziemy Nike Sportswear oraz Nike Tech Fleece.

Nike - z miłości do sportuSwoboda ruchów

Nike Sportswear- jest to linia, której korzenie sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. W roku 1972 dwóch wybitnych projektantów stworzyło model obuwia inspirowanego grecką boginią Nike. Tak właśnie narodziła się marka NIKE, a wraz z nią pierwsza linia sportowego obuwia, która podbiła serca ludzi na całym świecie. Z czasem linia Nike Sportswear wykroczyła poza obuwie i objęła odzież sportową w ogóle. Dziś możemy znaleźć na ryku zarówno bluzy, skarpety, koszule, kurtki, jak i spodnie czy szorty tej linii. Są wśród nich modele dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Każdy znajdzie wśród nich coś, co wpisze się w jego własne, indywidualne potrzeby.

Komfort i wygoda

Jeśli chodzi o linię Nike Tech Fleece, ta z pewnością należy do najbardziej innowacyjnych na rynku. Technologia Nike Tech Fleece wprowadzona została w roku 2013 i bardzo szybko zyskała grono swoich fanów. Dlaczego? Ponieważ w sposób wręcz mistrzowski łączy ona ultralekkość struktury z wysokim poziomem utrzymania ciepła. To połączenie gwarantuje każdej osobie aktywnej fizycznie ponadprzeciętny komfort. Odzież wykonana w tej Technologii doskonale dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Nie daje jednak poczucia przylgnięcia, ale pozostawia uczucie swobody i lekkości. Każda kropla potu natychmiast odprowadzana jest na zewnątrz, dzięki czemu nawet przy bardzo intensywnym wysiłku, można czuć się naprawdę dobrze. Wysokie właściwości termiczne w połączeniu z niską wagą- to musi gwarantować komfort.

Nike od lat rozszerza swoją ofertę, włączając do niej coraz to bardziej zaawansowane Technologicznie rozwiązania. Dlatego firma ta ma tylu zwolenników na całym świecie.

Podobne artykuły: