Odzież na mroźne, zimowe dni

Odzież na mroźne, zimowe dniNadeszły zimowe dni, a więc trzeba się ciepło ubrać. Firma Nike ma nam do zaoferowania najnowszą zimową kolekcję. Technologie Nike Tech Fleece i Nike Aeroloft połączyły swoje siły, aby zapewnić najlepszą jakość w zakresie luksusowej ochrony przed chłodem. Bardzo miękki materiał Nike Tech Fleece to podstawowa sportowa dzianina w nowoczesnej odsłonie, natomiast wstawki Nike Aeroloft są odpowiedzialne za ciepło i pozwalają na termoregulację.

Materiał Nike Tech Fleece przyczynia się do zapewnienia wyjątkowego ciepła i lekkości. Bardzo miękka pianka, która jest umieszczona między dwoma warstwami bawełnianej dzianiny komponuje trójwarstwową konstrukcję, która ma za zadanie izolację i poruszanie się wraz ciałem. Puchowe wypełnienie, którego podstawowym parametrem jest sprężystość ma 800 cui w technologii Nike Aeroloft, zatrzymuje ciepło do czasu, kiedy ciało nie zacznie wytwarzać własnego, a wtedy jego zbyt duża ilość jest odprowadzana na zewnątrz dzięki wyciętym przez laser perforacjom, które są umieszczone w kluczowych miejscach pomiędzy komorami z puchem.

W zimowej kolekcji Nike Tech Fleece z 2015 roku znajdziemy także najnowsze fasony ubrań dla mężczyzn jak i dla kobiet, włącznie z kurtkami. Funkcjonalna odzież sportowa z zimowej kolekcji dla mężczyzn jest wyposażona między innymi w kieszenie na urządzenia multimedialne i nie tylko, zabudowane kaptury oraz wysokie kołnierze, chroniące przed zimową pogodą. Kolekcja dla kobiet obejmuje najnowocześniejsze ubrania zimowe, które wyróżnia smukła linia, najnowszy fasonami i ukryte detale.

Zimowa ikona Nike to przede wszystkim bluza Nike aw77, której różne fasony na przestrzeni kilku lat były dedykowane najlepszym sportowcom. W przeciągu trzydziestu dwóch lat, od czasu kiedy w Stanach Zjednoczonych pojawiła się pierwsza bluza z kapturem Athletics West z zamkiem do połowy, każda następna bluza z kolekcji AW77 była co raz bardziej ulepszana. Wszystkie modele bardzo różnią się od siebie, ale posiadają to samo pochodzenie, a ich podstawa to perfekcja.

Podobne artykuły: