Stwórz makijaż, który uwolni Cię od niedoskonałości

Ludzki organizm się starzeje i trudno udawać zaskoczenie z tego powodu. Nie ulega jednak wątpliwości, że zmianom, jakie w nim zachodzą, można się przeciwstawiać. Pomagają w tym profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne oraz te, które są przeznaczone do wykonywania makijażu. Jednym z ich czołowym producentów jest firma Maybelline.

Zestaw cieni, który przedłuży lato

Nawet w czasie pochmurnej jesieni, gdy za oknem pada deszcz, a pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie, możemy liczyć na to, że nasze spojrzenie zachowa letni blask. Pomoże w tym soczysta paleta cieni, róży i rozświetlaczy Lemonade Craze – jeden z najbardziej wyjątkowych produktów w kolekcji tego producenta. Na zestaw składa się aż dwanaście cieni w letnich, wyrazistych kolorach i z intensywnymi pigmentami. Pozwalają one na przygotowanie zarówno delikatnego makijażu, jak i soczystej stylizacji, która skupia spojrzenia. Wszystkie elementy zestawu charakteryzuje kremowa formuła. To właśnie dzięki niej ich nakładanie nie jest skomplikowane, a znakomity makijaż można przygotować nawet bez dużego doświadczenia w tym zakresie.

Stwórz makijaż, który uwolni Cię od niedoskonałości

Idealna cera bez zacienień

Każda kobieta chciałaby szczycić się idealną cerą. Niestety, zaczerwienienia, zasinienia oraz pojawiające się na twarzy żółte plamy pojawiają się wraz z wiekiem coraz częściej. Cera sprawia wówczas wrażenie zmęczonej i niezdrowej i przypomina o problemach dnia codziennego nawet pomimo starannie wykonanego makijażu. Na szczęście, mamy do czynienia z problemem, który można rozwiązać. Master Como Colour Correcting Pen to niezwykły korygujący korektor w pisaku, który już po kilku chwilach jest w stanie przeobrazić kobiecą cerę w okaz zdrowia i blasku. Na szczególną uwagę zasługuje w jego przypadku oryginalny aplikator dodatkowo wyposażony w gąbkę. Pozwala on na precyzyjne rozprowadzenie produktu, a jednocześnie sprawia, że intensywność krycia może być dopasowana do aktualnych potrzeb. Dostosowanie korektora do własnych upodobań jest też możliwe dzięki szerokiej gamie kolorów.

Podobne artykuły: